0 312 418 47 01 info@violetturizm.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
0 312 418 47 01 info@violetturizm.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Ilgaz Günübirlik Turu

0
Fiyat
Kişi başı100₺
Fiyat
Kişi başı100₺
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Rezervasyon yap

İstek listeme ekle

Adding item to wishlist requires an account

675

Bizi neden seçmelisiniz?

  • En iyi fiyat seçenekleri
  • Bize istediğiniz zaman erişebilirsiniz
  • Özenle organize edilen turlar
  • Bizimle daima güvendesiniz

Sorunuz mu var?

Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size yardımcı olacaktır.

0 312 418 47 01

info@violetturizm.com

1 Gün
Tur Detayları

Bu tur kapsamında ülkemizin her türlü çeşitliliklerini barındıran en ücra sokağından, köşesinden kültür akan Bursa’mızı doyasıya gezme şansı elde edeceksiniz.

Kalkış ve Dönüş Yeri

Ankara, Tunus Caddesi (Google Haritası)

Kalkış Saati

00:30

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Milli Park Giriş Ücretler
  • Seyahat esnasında sıcak ve soğuk ikramlar
  • Seyahat sigorta paketi
  • Profesyonel rehberlik ve refakat hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Tüm şahsi harcamalar
  • Yemeklerde alınan ekstra içecekler
Tur Programı

Buluşma ve Hareket

07:00 Tunus Caddesi
07:10 Milli Kütüphane
07:20 Ankamall Emniyet Genel Müdürlüğü Karşısı
07:40 Keçiören Altınpark (Ziraat Bankası Karşısı)’dan Hareket

1. Gün

Sabah saat 07:00’de ofis önünde buluşup araç içi ikramlarla ve kahvaltı ile beraber karlar dünyasına yolculuğumuz başlıyor. Molamız sonrasında tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklana bileceğiniz Cennet’ten bir köşe Ilgaz’a varıyoruz. Firmamız tarafından misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış restaurantımıza varıyoruz. Size özel mangal partimizin hazırlıkları yapılırken dileyen misafirlerimiz bölgede yer alan tesisimizde oturup çaylarını yudumlayarak bu eşsiz doğal güzelliği seyredebilir, dileyen misafirlerimiz ise kayak malzemesi kiralayıp kayak yapabilir, çocuklar ise kızak kaymanın keyfine varabilirler . Vereceğimiz mangal partisi sonrası isteyen misafirlerimizle milli parkın muhteşem manzarasında keyifli doğa bir yürüyüşü yapıyoruz ve sonrasında 16:30’a kadar serbest zamanımız oluyor. Kayak yapmayan misafirlerimiz kızak kiralayarak doyasıya eğlenebilirler. Dönüş saatimiz yaklaşırken restaurantımıza gidip sizler için özel olarak hazırlattığımız çorbalarımızı alıyor ve bembeyaz karların arasında Ilgaz’dan ayrılmak üzere sizlerle birlikte Ankara için dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saat 17.00’de Ankara’ya hareketimiz başlıyor. Neşeli bir yolculuk sonrasında Ankara’ya varıyoruz.

Harita

Fotoğraflar
Genel Şartlar ve Bilgilendirme

Tur araçları turlara katılan kişi sayısına göre değişebilmektedir. Kayıt yaptıran kişi sayısı 15-18 arasında ise minibüs (Crafter, Sprinter), 19-30 arasında ise midibüs (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30’dan fazla ise lüks otobüslerle (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) yolculuk yapılacaktır.

Turlarımız için belirlenen minimum katılım sayısı 15’tir. Bu sayıya ulaşılamaması durumunda konaklamalı turlarda iki gün, günübirlik turlarda ise bir gün önceden sizlere haber veriyoruz.

Violet Turizm, turların kesin kayıt tarihlerine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlarda otellerden hareket saatleri hava koşullarına göre rehberler tarafından belirlenecektir. Gerekli görüldüğü taktirde, kalite standartları ve tur programı korunmak kaydıyla otellerin isimlerinde ve tur güzergahlarında değişiklikler yapılabilir. Herhangi bir sebeple devlet kurumları tarafından yasaklanan geziler ve turların yapılamamasından Violet Turizm sorumlu değildir.