0 312 418 47 01 info@violetturizm.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
0 312 418 47 01 info@violetturizm.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Kapadokya Turu

0
Fiyat
Fiyat
Rezervasyon Formu
Talep Formu
Full Name*
Email Address*
Talebiniz*
16 Haziran 2024

Rezervasyon yap

İstek listeme ekle

Adding item to wishlist requires an account

6286

Bizi neden seçmelisiniz?

 • En iyi fiyat seçenekleri
 • Bize istediğiniz zaman erişebilirsiniz
 • Özenle organize edilen turlar
 • Bizimle daima güvendesiniz

Sorunuz mu var?

Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size yardımcı olacaktır.

0 312 418 47 01

info@violetturizm.com

1 Gün
Ankara
Ankara
Minimum Yaş : 9+
Maksimum Yolcu : 50
Tur Detayları

Bu tur kapsamında 60 milyon yıl önce; Erciyes, Hasan Dağı ve Güllü Dağı’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların, milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkan, doğa ve tarihin bütünleştiği bir yer olan Kapadokya’yı ziyaret edeceğiz. Gezeceğimiz yerler arasında Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, Göreme Panorama, Avanos, Paşabağlar, Dervent Vadisi, Ürgüp, Asmalı Konak bulunmaktadır.

Kalkış ve Dönüş Yeri

Ankara, Tunus Caddesi (Google Haritası)

Kalkış Saati

07:30

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Araç içi ikramlar
 • Araçta kahvaltılık ikram
 • Restaurantta açık büfe öğle yemeği
 • Seyahat sigorta paketi
 • Profesyonel rehberlik ve refakat hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm şahsi harcamalar
 • Yemekte alınan içecekler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Tur Programı

Buluşma ve Hareket

Saat 07.30’da Tunus Caddesi’nde Dünya Göz Hastanesi önünde buluşuyoruz ve Kapadokya’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergahında Tuz Gölünde kısa bir mola veriyoruz, ardından Güzel Atlar Diyarı anlamına gelen Kapadokya’ya varıyoruz. Uç Hisar Kalesi ve Güvercinlik vadisi gezileri sonrasında öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra bölgede bulunan Onyx atölyelerinden birine misafir oluyoruz. Daha sonra Göreme Açık Hava Müzesi’nde manastırlar, şapaller, kiliseler, yemekhaneler ve yaşam alanlarının görülmesi sonrasında Paşabağları’na hareket ediyoruz. Peri bacalarının içlerinde dolaştıktan sonra Avanos’ta dünyaca ünlü çanak-çömlek atölyelerini geziyor ve alışveriş için mola veriyoruz. Ardından Ürgüp’e hareket ediyoruz. Yol güzergahında kartpostalları süsleyen Üç Güzeller peri bacalarında fotoğraf çektiriyoruz. Ürgüp merkezde bulunan Turasan Şarap Fabrikası ve 2.Asmalı Konak gezisi sonrasında Ankara’ya dönüş için yola çıkıyoruz.

Harita
Fotoğraflar
Genel Şartlar ve Bilgilendirme

Tur araçları turlara katılan kişi sayısına göre değişebilmektedir. Kayıt yaptıran kişi sayısı 15-18 arasında ise minibüs (Crafter, Sprinter), 19-30 arasında ise midibüs (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30’dan fazla ise lüks otobüslerle (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) yolculuk yapılacaktır.

Turlarımız için belirlenen minimum katılım sayısı 15’tir. Bu sayıya ulaşılamaması durumunda konaklamalı turlarda iki gün, günübirlik turlarda ise bir gün önceden sizlere haber veriyoruz.

Violet Turizm, turların kesin kayıt tarihlerine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlarda otellerden hareket saatleri hava koşullarına göre rehberler tarafından belirlenecektir. Gerekli görüldüğü taktirde, kalite standartları ve tur programı korunmak kaydıyla otellerin isimlerinde ve tur güzergahlarında değişiklikler yapılabilir. Herhangi bir sebeple devlet kurumları tarafından yasaklanan geziler ve turların yapılamamasından Violet Turizm sorumlu değildir.

şu an 10 gezgin bu tur ile ilgileniyor!